piątek, 25 lipca 2014

Portale medyczne na temat petycji sprawie drwiących wypowiedzi na temat Parlamentarnego Zespołu ds. Łuszczycy do KRRiT

Portale medyczne zamieściły informację o naszej petycji.
"To niedopuszczalne, żeby osoby piastujące publiczne stanowiska, nie znając sytuacji osób dotkniętych łuszczycą, wypowiadały się w drwiącym tonie na temat Zespołu Parlamentarnego ds. Łuszczycy, który jest platformą komunikacji, mającą dla nas, jako przedstawicieli organizacji pacjenta, ogromne znaczenie!" - mówi Wiceprezes naszego stowarzyszenia i Przewodnicząca Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę - Dagmara Samselska.

Medycyna Praktyczna:
"Chorzy na łuszczycę domagają się przeprosin od TVN"- czytaj całość


Termedia:
"Organizacje pacjentów chorych na łuszczycę reprezentowane przez Unię Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę przesłały do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji niecodzienną petycję. Domagają się od nadawcy programów, w których ich zdaniem pojawiły się drwiące i bagatelizujące problem łuszczycy wypowiedzi, przeprosin oraz wsparcia w działaniach edukacyjnych." - czytaj całość


eDermatologia.pl:
"Środowisko pacjentów chorujących na łuszczycę odnosi się do wypowiedzi posła Stefana Niesiołowskiego w Faktach TVN z 8 lipca oraz Krzysztofa Daukszewicza w „Szkle Kontaktowym”, z tego samego dnia, dotyczące Zespołu Parlamentarnego ds. Łuszczycy." - czytaj całośćBrak komentarzy:

Prześlij komentarz